Aktualności

paź 26

Poduszki dla ciężarnych ‒ jakie wybrać? 

Bardzo często kobiety w ciąży decydują się na zakup specjalnej poduszki dla ciężarnych. Panie wybierać mogą między poduszkami w wielu kształtach, między innymi w kształcie litery C, I, J i innych. Na jakie kwestie warto wrócić uwagę przy wyborze poduszek i dlaczego dobrze zdecydować się na taki zakup? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury! 

wrz 25

Ból kręgów szyjnych 

Ból kręgów szyjnych jest coraz częściej spotykaną dolegliwością. Jakie są  przyczyny bólu kręgosłupa szyjnego i jak radzić sobie z nimi? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury! 

 

sie 21

Prawidłowe siedzenie przy biurku - co warto wiedzieć?

Wielogodzinna praca siedząca może wywołać cały szereg schorzeń - aby zminimalizować takie ryzyko, warto pamiętać, jak istotne jest przyjącie odpowiedniej pozycji siedzącej. Jak powinniśmy siedzieć przy biurku? Poniżej kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury! 

lip 15

Zwykły jasiek czy poduszka ortopedyczna - co wybrać?

Na komfort snu wpływa między innymi poduszka, którą umieszczamy pod głową. Niektórzy nie rozstają się z ulubionym jaśkiem, inni natomiast stawiają na poduszki ortopedyczne. Jakie rozwiązanie jest tutaj optymalne i jakie cechy powinna mieć poduszka idealna? Poniżej kilka podpowiedzi. Zachęcamy do lektury! 

 

cze 16
Jak spać na poduszce ortopedycznej

Jak spać na poduszce ortopedycznej?

Na zakup poduszki ortopedycznej decydują się zarówno osoby zmagające się z dolegliwościami bólowymi karku i kręgosłupa, jak również takie, które chcą zwiększyć komfort snu. Dlaczego poduszka ortopedyczna  jest dobrym rozwiązaniem i jak na niej spać? Poniżej najistotniejsze informacje. Zapraszamy do współpracy!

maj 27
wałek ortopedyczny

Wałki ortopedyczne co to jest?

Wałki ortopedyczne to wypełnione pianką poliuretanową poduszki, znajdujące szerokie zastosowanie. Wałek umieszczony pod odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa wymusza prawidłową postawę, zwiększając tym samym komfort siedzenia. Co jeszcze warto wiedzieć na temat wałków i kiedy zdecydować się na zakup takiej poduchy?  Poniżej najważniejsze informacje. Zachęcamy do lektury! 

maj 06

Poduszka ortopedyczna do siedzenia - najważniejsze informacje

Długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej ma negatywny wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i samopoczucie. Warto więc pamiętać o prawidłowej pozycji ciała ‒ tutaj z pomocą przychodzą poduszki ortopedyczne do siedzenia. Dlaczego warto zdecydować się na taki zakup i w przypadku jakich osób jest on w szczególności zalecany? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury! 

mar 26

Poduszki ortopedyczne - co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Wiele osób w trosce o wygodę i zdrowie decyduje się na wymianę zwykłej poduszki na ortopedyczną. Pamiętajmy jednak, że poduszka ortopedyczna musi być dobrana do potrzeb użytkownika, a także do szerokości jego barków, tylko wtedy w doskonały sposób spełni swoją funkcję. O czym jeszcze warto wiedzieć? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury!

lut 27
Poduszka ortopedyczna na krzesło

Poduszka ortopedyczna na krzesło

Poduszki ortopedyczne na krzesło to specjalnie wyprofilowane, najczęściej mające kształt wałka lub półwałka poduszki, które ułatwiają utrzymanie prawidłowej pozycji siedzącej. Takie poduszki wykorzystywane są zarówno w celach rehabilitacyjnych, jak i profilaktycznych. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Zachęcamy do lektury!

lut 27
Poduszka ortopedyczna pod głowę

Poduszka ortopedyczna pod głowę

Komfortowy sen i wygodny odpoczynek to niezmiernie ważne kwestie dla każdej i każdego z nas. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak duży wpływ na jakość snu i odpoczynku w pozycji leżącej ma poduszka ‒ warto zadbać o to, by była ona dobrze wyprofilowana i umożliwiała utrzymanie anatomicznych krzywizn kręgosłupa. Co warto wiedzieć na temat takich poduszek? Poniżej garść informacji. Zapraszamy do lektury!

1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl